Do Rytla wraca znane i lubiane „Pływanie na byle czym”! 

Szykujcie kreatywne konstrukcje, bo już 16 sierpnia szykuje się prawdziwa REKREACYJNA SOBOTA na kąpielisku w Rytlu!
Czyli ścigamy się na własnoręcznie wykonanych obiektach pływających!
Zbierzcie drużynę i walczcie o bony do sklepu sportowego!
Regulaminy w załącznikach
Do zobaczenia w Rytlu! 

Załączniki