Piknik Seniorów w Rytlu

Dodane przez gck - śr., 03/07/2024 - 15:19

Piknik Seniorów w Rytlu!

26 czerwca po raz XV odbył się Piknik Seniorów, zorganizowany przez Dom Kultury w Rytlu. Na boisku sportowym bawili się seniorzy z Rytla, Czerska i Cekcyna. Tradycyjnie odbyły się konkursy, w których puchary zdobyli:

🏆W kategorii "Pieśń Biesiadna" Puchar Burmistrza Czerska zdobył Klub Seniora "Cisowianie" z Cekcyna,

🏆W kategorii "Scenka Humorystyczna" Puchar Dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Czersku otrzymał Klub Seniora "Jesienna Róża" z Rytla

🏆Za konkursy sportowe Puchar Księdza Proboszcza wygrał dzienny Dom Senior + z Czerska.

Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku przygotowanego przez Klub Seniora "jesienna Róża" , Klub "Młodzi Duchem" z Rytla oraz Pracowników Domu Kultury w Rytlu, którzy ugotowali także pyszny chłodnik litewski.

Po wręczeniu nagród były tańce i zabawa przy akompaniamencie Zespołu Cisowianie z Cekcyna, tria z Klubu Seniora "Jesienna Róża" oraz Sylwii Mazur.

Podczas pikniku wszyscy bawiliśmy się doskonale. Gratulujemy zdobywcom pucharów👏👏

i dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność i wspólnie spędzony czas.

Do zobaczenia za rok!!!

Strony w dziale: