Kontakt

urząd gminy czersk

Urząd Miejski w Czersku, ul. Kościuszki 27

89-650 Czersk.

NIP: 555 19 08 979

E-mail: urzad_miejski@czersk.pl
Strona www: www.czersk.pl

Godziny pracy Urzędu Miejskiego:

poniedziałek: 7.00-15.00 (kasa do godz.14.00)

wtorek: 7.00 – 16.00 (kasa do godz.14.30)
środa: 7.00 – 15.00  (kasa do godz.14.00)
czwartek: 7.00 – 15.00  (kasa do godz.14.00)
piątek: 7.00 – 14.00 (kasa do godz.13.00)

Przyjmowanie Interesantów:

Burmistrz, zastępcy burmistrza, sekretarz i skarbnik przyjmują interesantów w godzinach we wtorki w godzinach 8:00 - 12:00 oraz w inne dni tygodnia – po wcześniejszym uzgodnieniu z sekretariatem.

Numery telefonów i adresy e-mail pracowników Urzędu Miejskiego w Czersku:

Centrala                                      52 395 48 10                         

FAX                                               52 395 48 11                         

Burmistrz Czerska

Przemysław Biesek-Talewski     52  39548 30, e-mail: burmistrz@czersk.pl

Zastępca Burmistrza Czerska

Bogumiła Ropińska                      52  395 48 40, e-mail: wiceburmistrz@czersk.pl

Sekretarz Gminy Czersk

Grzegorz Zabrocki                         52 395 48 50, e-mail: sekretarz@czersk.pl

Skarbnik Gminy Czersk

Wiesława Modrzejewska     52 395 48 20, e-mail: wieslawa.modrzejewska@czersk.pl 

Wydział Organizacyjno- Prawny

Joanna Blumowska-Hatta       52 395 48 59, e-mail: joanna.blumowska-hatta@czersk.pl

Anna Goździowska                  52 395 48 42, e-mail: anna.gozdziowska@czersk.pl

Małgorzata Damrat                  52 395 48 52, e-mail: malgorzata.damrat@czersk.pl

Wioletta Kriezel                         52 395 48 63, e-mail: wioletta.kriezel@czersk.pl

Honorata Pokrzywińska           52 395 48 65, e-mail: honorata.pokrzywinska@czersk.pl

Władysław Rzepczyński           52 395 48 64, e-mail: wladyslaw.rzepczynski@gmail.com

Monika Brzezinska                   52 395 48 10, e-mail: monika.brzezinska@czersk.pl

Anna Śledź                               52 395 48 62, e-mail: anna.sledz@czersk.pl  

Wydział Planowania i Gospodarki

Naczelnik

Małgorzata Janikowska          52 395 48 44, e-mail: malgorzata.janikowska@czersk.pl

Teresa Lenz                                  52 395 48 47, e-mail: teresa.lenz@czersk.pl

- ewidencja gruntów miasta i gminy, mienie komunalne, opłata planistyczna i opłata adiacencka, użytkowanie wieczyste, sprzedaż gruntów, budynków i mieszkań komunalnych, dzierżawy, użyczenie, użytkowanie, najem.

Monika Błocińska                       52 395 48 46, e-mail: monika.blocinska@czersk.pl

- decyzje o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięć inwestycyjnych, postepowania w zakresie geodezji, rozgraniczenia, podziały nieruchomości, nabywanie nieruchomości niezbędnych do realizacji zadań gminy (np. wykupy, odszkodowania, zasiedzenie, wywłaszczenie), zamiana gruntów, prywatyzacja mienia komunalnego Gminy Czersk, oświadczenia dotyczące prawa pierwokupu.

Michalina Gierszewska           52 395 48 35, e-mail: planowanie@czersk.pl

- warunki zabudowy i zagospodarowania terenu, ustalanie - zmiana nazw miejscowości, ulic i obiektów fizjograficznych, numeracja nieruchomości, ochrona zabytków.

Anna Fierek-Witkowska          52 395 48 45, e-mail: anna.fierek-witkowska@czersk.pl

- ewidencja działalności gospodarczej, zezwolenia na wykonywanie przewozów osób w krajowym transporcie drogowym oraz wydawanie koncesji na wykonywanie transportu drogowego taksówką, współpraca z przedsiębiorcami, obsługa działalności Rady Gospodarczej przy Burmistrzu, zaświadczenia o przeznaczeniu gruntów w planach zagospodarowania przestrzennego, miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego, geologia.

Wydział Bezpieczeństwa i Środowiska

Naczelnik

Wojciech Laska                               52 395 48 32, e-mail: wojciech.laska@czersk.pl

Bogdan Danecki                              52 395 48 31, e-mail: bogdan.danecki@czersk.pl

Izabela Knapik                                 52 395 48 61, e-mail: izabela.knapik@czersk.pl

Marta Janiszewska                         52 395 48 14, e-mail: marta.janiszewska@czersk.pl

Izabela Rędzińska                           52 395 48 49, e-mail: izabela.redzinska@czersk.pl

Monika Kuchenbecker                   52 395 48 48, e-mail: monika.kuchenbecker@czersk.pl

Wydział Spraw Społecznych

Barbara Papierowska                     52 395 48 41, e-mail: barbara.papierowska@czersk.pl

- polityka senioralna, zezwolenia na sprzedaż alkoholu, opieka nad dziećmi do lat 3, profilaktyka uzależnień, ochrona zdrowia, baza noclegowo-turystyczna.

Joanna Pliszka                                   52 395 48 69, e-mail: joanna. pliszka@czersk.pl
- gospodarka mieszkaniowa, upowszechnianie sportu, stypendia i dotacje sportowe.

Michał Rytlewski                             52 395 48 43, e-mail: michal.rytlewski@czersk.pl

- promocja gminy, prowadzenie serwisu informacyjnego, kontakty z mediami, organizacja i współorganizacja obchodów i imprez, media społecznościowe, kontakty miast partnerskich.

Brajan Kobus                                      52 395 48 68, e-mail: brajan.kobus@czersk.pl

- działalność instytucji kultury, organizacja i współorganizacja obchodów i imprez, promocja gminy.

 Wydział Finansowy

Magdalena Tyburska            52 395 48 22, e-mail: magdalena.tyburska@czersk.pl

Magdalena Chmielewska      52 395 48 26, e-mail: magdalena.chmielewska@czersk.pl

Halina Stoltmann                    52 395 48 24, e-mail: halina.stoltmann@czersk.pl

Ewa Kitowska                           52 395 48 25, e-mail: ewa.kitowska@czersk.pl

Elżbieta Wons                           52 395 48 28, e-mail: elzbieta.wons@czersk.pl

Lucyna Klamann                       52 395 48 29, e-mail: lucyna.klamann@czersk.pl

Monika Kukowska                     52 395 48 17, e-mail: monika.kukowska@czersk.pl

Iwona Miliwek                           52 395 48 18, e-mail: iwona.miliwek@czersk.pl

Justyna Kononowicz                52 395 48 15, e-mail: justyna.kononowicz@czersk.pl

 Wydział Funduszy Zewnętrznych

Ilona Sołtyk-Grabowska

w zastępstwie Karolina Lamczyk   52 395 48 56, e-mail: karolina.lamczyk@czersk.pl

Dawid Prochowski                          52 395 48 51, e-mail: dawid.prochowski@czersk.pl

Wojciech Witkowski                     52 395 48 56, e-mail: wojciech.witkowski@czersk.pl

Anna Czarnecka
w zastępstwie Weronika Czarnowska   52 395 48 53, e-mail: weronika.czarnowska@czersk.pl


Wioletta Rostankowska   52 395 48 57,   e-mail: wioletta.rostankowska@czersk.pl

 Wydział Inwestycji i Infrastruktury

Naczelnik

Przemysław Bloch                        52 395 48 33, e-mail: przemyslaw.bloch@czersk.pl

Maciej Ringwelski                          52 395 48 38, e-mail: maciej.ringwelski@czersk.pl

Marek Szyca                                    52 395 48 34, e-mail: marek.szyca@czersk.pl

Kamil Galikowski                            52 395 48 62, e-mail: kamil.galikowski@czersk.pl

Urząd Stanu Cywilnego

Barbara Rzepczyńska                   52 395 48 66, e-mail: barbara.rzepczynska@czersk.pl

Samodzielne stanowisko ds. ochrony danych osobowych

Krzysztof Górski                            52 395 48 54, e-mail: krzysztof.gorski@czersk.pl

- monitorowanie przestrzegania przepisów RODO, innych przepisów Unii Europejskiej lub państw członkowskich oraz polityk Administratora Danych Osobowych, udzielanie zaleceń co do oceny skutków dla ochrony danych osobowych. 

Samodzielne stanowisko ds. archiwum zakładowego

Zbigniew Czechowski                 52 395 48 58, e-mail: zbigniew.czechowski@czersk.pl

 

 

Strony w dziale: